FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Серпень
2022

Харків'янка передавала представникам РФ точні координати позицій ЗСУ – СБУ

Харків. 19 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Під час контррозвідувальної зачистки Харкова оперативники викрили 41-річну громадянку України, яка передавала представникам країни агресора інформацію про розташування та переміщення ЗСУ.

"Встановлено, що зловмисниця за допомогою мобільних месенджерів повідомляла представникам ворога інформацію про розташування та переміщення підрозділів Збройних сил України, відмічаючи їх точні координати на гугл-картах… Слідчі СБУ повідомили їй про підозру за ч.2 ст.114² (несанкціоноване поширення інформації про розташування ЗСУ) КК України", – повідомив прессекретар УСБУ у Харківській області Владислав Абдула.

За його словами, жінка була активною учасницею соціальних груп та мереж антиукраїнського спрямування, де регулярно розміщувала публікації з виправданнями збройної агресії Росії проти України, глорифікацією її учасників, невизнанням державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях.

У її мобільному телефоні співробітники спецслужби виявили численні фотографії місцевості та підприємств, по яких російські війська завдали ракетних ударів. У зв’язку з цим жінку перевіряють на причетність до коригування ворожих ракетних обстрілів по території Харкова.

Наразі правоохоронці вирішують питання щодо додаткової кваліфікації її дій за іншими статтями Кримінального кодексу.

Викриття та документування здійснювали співробітники УСБУ у Харківській області спільно з ГУ внутрішньої безпеки СБУ під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури.