FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Харківська облрада проведе сесію в режимі відеоконференції

Харків. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Харківська облрада найближчим часом проведе чергову сесію, пленарне засідання відбудеться у форматі відеоконференції.

Про це повідомляє пресслужба з посиланням на голову облради Тетяну Єгорову-Луценко.

"Такий формат роботи передбачений регламентом Харківської обласної ради", – наводить пресслужба слова Єгорової-Луценко.

Вона додала, що обласна рада має досвід проведення у форматі відеоконференції і засідань постійних комісій, і пленарних засідань (24 липня 2020 року через карантинні обмеження, що діяли, сесія відбувалася в режимі відеоконференції).

"Протягом останніх тижнів депутати пройшли додаткове навчання для роботи онлайн під час пленарного засідання. А саме, реєстрація, виступи, голосування тощо", – сказала Єгорова-Луценко.

Як повідомлялося, проведення чергової сесії планувалося на 24 лютого, але напередодні було оголошено про її перенесення на невизначений час. Через повномасштабне вторгнення РФ в Україну сесія не відбулася.

1 березня ЗС РФ завдали ракетного удару по центру Харкова, внаслідок чого загинули люди, які перебували в будівлі на вул. Сумській, 64, де розташована Харківська обладміністрація та Харківська облрада, а також ті, хто їхав повз.