FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Харківська облрада обрала нового заступника голови Мальованого

Харків. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Новим заступником голови Харківської обласної ради став депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" ("ОПЗЖ") Богдан Мальований.

Як повідомив голова рахункової комісії Віталій Панов, зі 120 депутатів облради бюлетені для голосування отримала 91 особа. Один бюлетень було визнано недійсним. За обрання Мальованого проголосувала 71 особа, проти – 19.

Раніше, пропонуючи кандидатуру Мальованого, голова облради Тетяна Єгорова-Луценко повідомила, що 16 депутатів облради від "ОПЗЖ" звернулися з проханням не враховувати внесення кандидатури Мальованого головою фракції Сергієм Гладкоскоком, наголосивши при цьому, що, згідно з регламентом, кандидатуру на посаду заступника голови облради вносить виключно голова обласної ради.

Богдан Мальований (1993 р.н.) закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю "Право", отримав кваліфікацію "Магістр". Працював юрисконсультом ПП "Аутсорсингова компанія "Діамант" (2013-2018 рр.); начальником відділу митних оформлень ПрАТ "Артвайнері" (2018-2020 рр.); директором представництва ТОВ "Інститут експертно-технічних рішень у будівництві" (2020 р.). З 16 листопада 2020 року – директор філії ДП "Укрдержбудекспертиза" у Харківській області. До Харківської облради був обраний від "ОПЗЖ", очолював комісію з розвитку інфраструктури, будівництва та шляхів.

Як повідомлялося, раніше у четвер депутати більшістю голосів достроково припинили повноваження заступника голови облради Андрія Малиша ("ОПЗЖ"), підозрюваного в отриманні хабара (ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України).