FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

18
Червень
2021

Windows 7 можна буде безкоштовно оновити до нової Windows 11

 Нова Windows 11 буде випущена в якості безкоштовного оновлення для власників ліцензійних копій Windows 10. Але, схоже, можливість безкоштовно оновитися до системи нового покоління буде і у користувачів старіших систем Microsoft, включаючи Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1.

Натяк на це був виявлений у файлі Pkeyconfig утёкшей в Мережі ранньої збірки Windows 11. У ньому присутні дані про активацію операційної системи. Зміст файлу вказує на те, що для власників ліцензій Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 теж буде доступна можливість оновлення до останньої версії ОС за допомогою офіційних інструментів Media Creation Tool або Update Assistant.

Звичайно, мова йде лише про ранню збірку Windows 11, в якій, як відомо, залишилося багато всього від поточної Windows 10. Тому не виключена ймовірність, що ближче до офіційного релізу Windows 11 компанія Microsoft може ще все змінити. Але, швидше за все, редмондський гігант продовжить прийняту з випуском Windows 10 ще шість років тому практику надання безкоштовних оновлень до останньої версії ОС.

Нагадаємо, що підтримка Windows 7 була офіційно припинена в минулому році. Платну підтримку для корпоративних користувачів цієї версії операційної системи компанія продовжила до 2023 року.

Microsoft, ймовірно, підтвердить або спростує вищезгадане припущення щодо оновлень до Windows 11 на презентації, яка відбудеться 24 червня. В рамках цього заходу розробники розкажуть багато подробиць про нову версію Windows.