FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

16
Червень
2021

Windows 11: У мережу виклали подробиці інтерфейсу нової ОС

На користувачів очікують заокруглені кути вікон та повернення віджетів.
У мережі за тиждень до офіційної презентації з’явились імовірні подробиці того, як виглядатиме Windows 11. Про це пише The Verge.
15 червня скріншоти інтерфейсу нової ОС опублікували на китайському сайті Baidu. На них зокрема видно, як виглядатиме оновлене меню «Пуск» із заокругленими кутами.
Незабаром після цієї публікації журналісти змогли знайти ранню версію Windows 11 та встановити її самостійно. Хоча вони не виключають, що цим витіком інформації Microsoft просто намагається заплутати користувачів напередодні презентації.
На думку The Verge, з точки зору дизайну, Windows 11 не суттєво відрізняється від Windows 10, однак є деякі помітні зміни. На додаток до заокруглених кутів, є нові елементи управління, що дозволяють легко та більш зручно пересувати вікно до певного місця на екрані. Крім того, безпосередньо у Windows 11 інтегрований оновлений додаток Xbox.
Очікується, що у Windows 11 буде шість версій: домашня, домашня одномовна, для освітніх установ, професійна, фахова для освітніх установ і професійна для робочих станцій.
За даними ЗМІ, у Windows 11 повернуться віджети. З їхньою допомогою можна буде швидко дізнатися погоду, свіжі новини та іншу корисну інформацію з інтернету.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *