FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Липень
2021

Всі iPhone 14 отримають LTPO OLED-дисплеї з частотою оновлення 120 Гц

За наявними даними, в серії смартфонів iPhone 13 дисплеями з частотою оновлення 120 Гц, виконаними за технологією LTPO OLED, будуть оснащуватися тільки Pro-варіанти. Інші отримають панелі на 60 Гц. Зовсім інша ситуація очікується з лінійкою iPhone 14.

На даний момент випускати LTPO-дисплеї здатна тільки компанія Samsung, якій просто не вистачає виробничих потужностей для випуску достатньої кількості примірників для всієї тринадцятої серії iPhone. На допомогу конкуренту вже готується прийти LG.

За наявними даними, вона має намір приступити до виробництва панелей необхідного типу до наступного року. За даними корейських ЗМІ, компанія здатна забезпечити виробництво в потрібних кількостях відповідних комплектуючих для iPhone 14.

Відомо, що LG вже веде переговори з Avaco, що поставляє устаткування для виробництва LTPO-дисплеїв, і чекає схвалення Apple для організації виробництва. Тільки тоді Avaco почне поставки обладнання на заводи LG. Якщо все піде згідно з планами останньої, компанія буде здатна задовольнити попит на передові дисплеї для моделей, що не відносяться до Pro-серії, і навіть вторгнутися на «територію iPhone Pro», поки повністю контрольовану Samsung. Це дозволить Apple диверсифікувати поставки, знизивши залежність від поставок дисплеїв Samsung