FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

ВР заявила про неприпустимість монополізації РФ перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – нардеп

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Верховна Рада заявила про неприпустимість монополізації Російською Федерацією перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Постанову №7343 про заяву Верховної Ради "З нагоди 77-ї річниці перемоги над нацизмом та про неприпустимість присвоєння Російською Федерацією перемоги над нацизмом" підтримали 290 народних депутатів на пленарному засіданні у вівторок", – сказав Железняк агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

У документі наголошується, що перемога над нацизмом у Другій світовій війні стала загальним досягненням Антигітлерівської коаліції та визвольних рухів, а сама війна загальною трагедією народів світу.

"Верховна Рада України також зазначає, що злочини Російської Федерації в Україні мають бути зупинені, а російський путінський режим – засуджений та переможений спільними зусиллями всього цивілізованого світу так само, як і нацистська Німеччина", – наголошується в пояснювальній записці до документа.