FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

ВР посилила заходи реагування за невиконання операторами та провайдерами розпоряджень НЦУ

Київ. 21 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Верховна Рада посилила заходи реагування за невиконання операторами та провайдерами розпоряджень Національного центру оперативно-технічного управління електронними комунікаційними мережами України (НЦУ).

Ухвалення відповідного законопроєкту "Про внесення змін до закону України "Про електронні комунікації" щодо підвищення ефективності організації роботи постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг в умовах воєнного стану" (№7227) у цілому підтримали 355 народних депутатів на пленарному засіданні у вівторок, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Желєзняк у своєму телеграм-каналі.

Документ, зокрема, пропонує обмежити час на проведення консультацій із учасниками ринку з метою підготовки проєктів актів в умовах надзвичайного та воєнного стану, встановивши норму "не більше ніж три дні".

Крім того, документ визначає право НЦУ в умовах надзвичайного та воєнного стану керувати оперативно-технічним управлінням електронними комунікаційними мережами за допомогою розпоряджень, обов’язкових для виконання постачальниками електронних комунікаційних мереж та/або послуг.

Документ також визначає виключення підприємства з реєстру постачальників як підставу для анулювання ліцензії на користування радіочастотним спектром та/або номерним ресурсом.

Джерело: https://t.me/yzheleznyak/1620