FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Жовтень
2021

ВР планує 20 жовтня розглянути в першому читанні проект держбюджету-2022 – Стефанчук

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Верховна Рада планує найближчої середи, 20 жовтня, розглянути в першому читанні проект державного бюджету на 2022 рік, повідомив голова парламенту Руслан Стефанчук.

"18-го числа (жовтня – ІФ) – засідання (бюджетного – ІФ) комітету, 20-го ми будемо голосувати бюджет у залі, в першому читанні", – сказав спікер журналістам у четвер у Києві.

Водночас він назвав безпрецедентним рішенням намір підвищити зарплати українським медикам, для чого в проекті держбюджету-2022 передбачено кошти для встановлення мінімальної заробітної плати на рівні 20 тис. грн для лікарів і 13,5 тис. грн – для середніх медичних працівників.

"Такого ще не було в історії України, щоб на такий рівень піднімати зарплату медичним працівникам… Наскільки я знаю, ті показники, які на сьогодні закладаються і щодо яких триває дискусія, вони на значний відсоток більше, ніж це було до цього в медицині", – зазначив спікер.

"Безумовно, ми маємо знаходити джерела (надходження коштів – ІФ), тому маємо ухвалювати і низку "ресурсних" законів, які також стоятимуть на порядку денному Верховної Ради", – додав Стефанчук.

Спікер зазначив, парламент планує розглянути законопроект №5600 щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у четвер, 21 жовтня, і наголосив, що цей документ украй важливий для формування ресурсної основи подальших бюджетних видатків.