FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

ВР має намір запровадити штраф за образу поліцейських, військових та прикордонників під час виконання ними службових обов'язків

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Верховна Рада планує передбачити адміністративну відповідальність за образу поліцейських, військовослужбовців та прикордонників під час виконання ними своїх службових обов’язків.

Прийняття відповідного законопроєкту №5050-1 за основу підтримав 321 народний депутат на пленарному засіданні у вівторок, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.

Згідно з документом, публічна образа військовослужбовця, співробітника Державної прикордонної служби України під час виконання ними службових обов’язків, пов’язаних із охороною державного кордону, суверенних прав України у її виключній (морській) економічній зоні або здійсненням прикордонного контролю у пунктах пропуску через державний кордон України або контрольних пунктах в’їзду-виїзду, може спричинити накладення штрафу від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-680 грн) або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин.

Водночас за публічну образу поліцейського під час виконання ним службових обов’язків або члена громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону, військовослужбовця у зв’язку з їх участю в охороні громадського порядку також може бути передбачений аналогічний штраф або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин.

Джерело: https://t.me/yzheleznyak/1620