FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Лютий
2023

Ворожі обстріли призвели до відключення е/е у прифронтових районах трьох областей – "Укренерго"

Київ. 22 лютого. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Через пошкодження мереж операторів системи розподілу, спричинені ворожими обстрілами, знеструмлення є в прифронтових районах Харківської, Запорізької, Херсонської областей, повідомила НЕК “Укренерго”.

“Там, де дозволяє ситуація, вже проводяться ремонтні роботи”, – йдеться в щоденному оновленні системного оператора в телеграм-каналі.

Щодо загальної ситуації з енергопостачанням, то дефіцит потужності в енергосистемі відсутній 12-ту добу поспіль і поки що не прогнозується. З огляду не це лімітів споживання областям не доводили. Споживання е/е перебуває на рівні звичайного робочого дня, уточнила НЕК.

Мережеві обмеження, зумовлені значним пошкодженням енергетичної інфраструктури, як і раніше, діють в Одесі, де, щоб уникнути перевантаження обладнання, яке залишилося в роботі, застосовують графіки погодинних вимкнень. Як зазначили в “Укренерго”, її бригади і в Одеській області, і в усіх інших регіонах, де це необхідно, виконують активні аварійно-відновлювальні роботи.

Як повідомлялося з посиланням на “Запоріжжяобленерго”, на ранок четверга в області знеструмлено понад 30 тис. споживачів, за винятком тимчасово окупованих територій.