FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Ворог продовжує блокування підрозділів Сил оборони України в районі "Азовсталі" – Генштаб ЗСУ

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Агресор продовжує блокувати підрозділи українських Сил Оборони у районі "Азовсталі" у Маріуполі, повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

"У місті Маріуполі продовжує блокування підрозділів Сил оборони в районі "Азовсталі". В окремих районах, за підтримки авіації, поновив штурмові дії з метою взяття під контроль території заводу.", – йдеться у повідомленні, опублікованому в п’ятницю вранці на Фейсбуці.

На Волинському, Поліському, Сіверському напрямках ворог активних дій не проводив.

На Слобожанському напрямку противник продовжує обстріли з реактивної та ствольної артилерії житлових кварталів і передмістя Харкова.

Є інформація, що на базі Куп’янської міської лікарні в облаштованому окупантами шпиталі знаходиться до 300 поранених.

На Донецькому та Таврійському напрямках агресор продовжує вести активні бойові дії.

На Лиманському напрямку ворог здійснює обстріл позицій українських військ.

На Попаснянському напрямку основні зусилля ворога зосереджені на встановленні повного контролю Попасної та поновленні наступу на Лиман та Сіверськ.

На Сєверодонецькому, Авдієвському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних бойових дій не вів. Здійснює вогневий вплив з метою сковування дій наших військ та знищення артилерійських підрозділів, але активних дій не проводив.

"На Південнобузькому напрямку противник активних бойових дій не проводив, утримував зайняті рубежі, посилював системи протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби. Обстрілював позиції наших військ. На півночі Херсонщини і Миколаївщини ворог здійснює обстріли населених пунктів, які залишив", – повідомляють у Генштабі.

Противник вів повітряну розвідку поблизу населених пунктів Олександрівка, Сергіївка, Володимирівка.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/310376874608731