FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Листопад
2021

Волинь з понеділка переходить до "червоної" зони епіднебезпеки – Немчінов

Київ. 5 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державна комісія України з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під час позачергового засідання у п’ятницю вирішила з понеділка, 8 листопада, встановити на території Волинської області “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки.

“Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 8 листопада 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки на території Волинської області”, – написав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у своєму Telegram.

Він зазначив, що “червоний” рівень епідемічної небезпеки передбачає низку обмежень.

“Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо. Обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані”, – наголосив чиновник.

На сьогодні більшість регіонів України (15 областей та місто Київ) перебувають у “червоній” зоні епіднебезпеки. Шість областей (включаючи і Волинську) поки що перебувають у “помаранчевій” зоні. Ще у трьох областях (Кіровоградській, Тернопільській та Закарпатській) діє “жовтий” рівень епідемологічної небезпеки.

Джерело: https://t.me/nemchinovoleh/2199