FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Влада Великої Британії закликала населення щепитися бустерною дозою вакцини до 11 грудня

Лондон. 25 листопада. ІНТЕРФАКС – Британський уряд звернувся із закликом до мешканців країни зробити третю дозу вакцини до 11 грудня, щоб переконатися, що вони добре захищені від COVID-19 напередодні Різдвяних свят, повідомляє газета The Guardian.

Люди, які отримають бустерну дозу до 11 грудня, будуть добре захищені від коронавірусу до Різдва. Після збільшення кількості випадків захворювання та повернення до локдаунів у Європі тим, кому потрібно робити бустерну дозу, було настійно рекомендовано зробити це якнайшвидше, щоб захистити себе, своїх близьких та допомогти знизити навантаження на національну службу охорони здоров’я Великої Британії (NHS)”, – наводить The Guardian слова представника департаменту охорони здоров’я та соціального забезпечення Великої Британії.

Згідно з недавніми дослідженнями, імунітет проти інфекції значно знижується протягом шести місяців після двох доз вакцини Pfizer/BioNTech. Експерти кажуть, що дослідження відзначає важливість бустерної дози, передає The Guardian.

Нове попередження вийшло після того, як у Європі почали фіксувати рекорди випадків захворювання на COVID-19.

Так, у Франції у вівторок зафіксували приблизно 30 тис. нових випадків зараження коронавірусом. Це найвищий показник у країні за останні декілька місяців. У Нідерландах у понеділок за добу виявлено понад 23 тис. випадків зараження вірусом, що майже на 1,5 тис. перевищило середню кількість виявлених випадків за останні сім днів.

Згідно з даними статистичного сайту Worldometers, з початку пандемії у Великій Британії було діагностовано понад 9,9 млн заражень, приблизно 144,2 тис. пацієнтів із COVID-19 померли, а понад 8,1 млн осіб одужали.