FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Влада Шанхаю заявила, що ситуація з COVID-19 у місті нормалізується

Гонконг. 6 травня. ІНТЕРФАКС – Влада Шанхаю заявила в п’ятницю, що ситуація з COVID-19 у місті перебуває під контролем, регіон більше ніж місяць живе в умовах карантину, до якого потрапили 25 млн жителів, повідомляє у п’ятницю Channel News Asia.

"Наразі ситуація із запобіганням та контролем епідемії в нашому місті неухильно покращується, епідемія перебуває під ефективним контролем", – наводить Channel News Asia слова віцемера У Ціна.

За його словами, з 22 квітня захворюваність на COVID-19 у Шанхаї продовжує знижуватися, зазначає Channel News Asia.

Водночас віцемер зазначив, що ризик відновлення спалаху вірусу все ще зберігається, тому міська влада продовжить дотримуватися наявної стратегії.

У суботу минулого тижня у Шанхаї вперше за довгий час не виявили нових випадків зараження коронавірусом COVID-19 за межами карантинних зон міста.

Карантин у Шанхаї було запроваджено 28 березня, припинили роботу більшість підприємств, ринків та магазинів, людям було наказано залишатися вдома. Місто зіткнулося з труднощами із постачанням жителів продовольством і з поверненням співробітників на робочі місця. Крім того, локдаун у Шанхаї відбився і на світових ринках, оскільки через збої в постачаннях комплектувальних порушеною виявилася робота місцевих підприємств.