FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Влада Пекіна продовжує масове тестування на COVID-19, обмежує рух громадського транспорту

Гонконг. 7 травня. ІНТЕРФАКС – Влада Пекіна в спробах стримати поширення COVID-19 в суботу розпочала новий етап масштабного тестування на вірус, а також продовжила закривати станції метрополітену, повідомило видання "Стрейтс таймс".

Наразі закриті понад 60 станцій метро – понад 15% від мережі метрополітену. Також влада скасувала низку автобусних рейсів, заборонила їсти в приміщеннях ресторанів у деяких районах міста.

У суботу стартував перший з трьох раундів тестування в пекінському районі Чаоян, де розташовані офіси компаній та іноземні посольства. Частина комерційних організацій, які не надають послуги першої необхідності, закриті тут аж до подальшого повідомлення. Влада також наказала жителям і інших районів міста здавати аналізи на вірус, якщо в місцях їх проживання виявлять COVID-19.

Напередодні в Пекіні діагностували 45 нових випадків COVID-19, що супроводжуються симптомами, і вісім безсимптомних. Днем раніше виявили відповідно 55 і 17 випадків.

"Стрейтс таймс" зазначає, що адміністрація Пекіна вживає жорстких заходів із метою уникнути повторення ситуації, що мала місце в Шанхаї: вже більше місяця мільйони його жителів перебувають у режимі ізоляції. Незважаючи на деяке ослаблення обмежень в Шанхаї, багато городян досі не можуть залишати будинки. Добова кількість випадків COVID-19 в місті падає восьмий день поспіль, проте місцева влада дала зрозуміти, що до повного зняття обмежень ще далеко.

Крім Шанхаю, ще в десятках китайських міст діють повні або часткові локдауни. Подібна політика, зазначає "Стрейтс таймс", призводить до економічних втрат як на місцевому, так і на міжнародному рівні.

Китай дотримується політики "нульової терпимості" до COVID-19. Це означає обмеження поширення вірусу через локдауни і обов’язковий карантин для тих, хто вступав в контакт з інфікованими громадянами.

За весь період пандемії в Китаї було виявлено понад 219,2 тис. випадків зараження коронавірусом і понад 5,1 тис. смертей від наслідків захворювання.