Недавні записи
- Аналіз цін на овочі та фрукти в Україні у 2025 році 12.01.2025
- Аналіз будівельного ринку України у 2024 році – директор Rauta 10.01.2025
- У 2024 році Китай став найбільшим торговим партнером Сербії 07.01.2025
- Порівняння вартості ведення бізнесу на Балканах: аналіз і ключові висновки 05.01.2025
- Особливості податкової системи Нідерландів – короткий аналіз 28.12.2024
Виробники молока отримають 7 електрогенераторів потужністю від 10 до 160 кВт – профільна асоціація
Київ. 20 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Молочні господарства-учасники Асоціації виробників молока (АПМ) із постраждалих від російської агресії Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Харківської областей найближчим часом отримають 7 електрогенераторів потужністю від 10 до 160 кВт.
Як повідомляється на сайті асоціації у понеділок, гуманітарна допомога надана завдяки кооперації Всеукраїнської аграрної Ради (ВАР), благодійного фонду Save Ua, благодійного фонду “Кищенці” та німецького сільськогосподарського товариства DLG e.V.
За даними АПМ, через російський терор енергосистеми України лише господарства-учасники асоціації потребують понад 200 генераторів для безперебійної роботи, виробництва молока, збереження поголів’я корів та робочих місць.
Організація також висловила подяку Київському фонду Лева (De Leeuw Kyiv), громадянам та громадам Нідерландів, які вже не вперше допомагають гуманітарним постачанням важливих ресурсів для українських аграрних та цивільних об’єктів, постраждалих від наслідків російської воєнної агресії.
Як повідомлялося, у січні 2023 року Німеччина доставила на склад в Україні перші 10 високопродуктивних електрогенераторів (потужністю від 450 кВт), звідки вони розподіляються серед виробників продуктів харчування, які працюють у постраждалих від російського вторгнення регіонах, а також на нещодавно деокупованих територіях.
Загалом у рамках цієї допомоги заплановано передати понад 700 генераторів для підтримки української енергосистеми. З них щонайменше 25 генераторів будуть надані виробникам продуктів харчування, зокрема для виробництва хліба, молока, продукції тваринництва, забезпечення електроенергією складів, елеваторів тощо.