FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Виплати хакерам-вимагачам перевищили у світі у 2020 році $400 млн – Білий дім

Вашингтон. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС – Жертви кібератак, що проводилися за допомогою вірусів-вимагачів, заплатили хакерам у всьому світі майже $400 млн у 2020 році, підрахували в США.

"Глобальні економічні втрати від програмного забезпечення вимагачів є значними. Виплати (хакерам – ІФ) в результаті нападів із використанням вірусів-вимагачів досягли в 2020 році більше ніж $400 млн у всьому світі", – йдеться в заяві, поширеній на сайті Білого дому.

В адміністрації США зазначили, що в першому кварталі 2021 року такі виплати становили $81 млн.

За даними Вашингтону, такі кібератаки вчиняють проти організацій будь-яких розмірів і незалежно від того, де вони розташовані.

За останні місяці США зіткнулися з серією потужних кібератак, метою яких було отримання викупу. Водночас влада країни приписувала низку з них хакерам із Росії. Росія неодноразово відкидала всі звинувачення американської сторони.

США 13-14 жовтня проводять зустріч у віртуальному форматі, присвячену протидії кібератакам із використанням вірусів-вимагачів. На обговорення запрошено міністрів і представників майже 30 країн. В адміністрації Білого дому уточнили, що Росії в списку учасників немає.

Крім того, представник Білого дому зазначив, що "це не виключає подальших можливостей для Росії брати участь" у майбутніх таких зустрічах. Він також повідомив, що у США і РФ є "окремий канал" для обговорення кібератак злочинців-вимагачів.