FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Березень
2023

Військовим Китаю потрібно активніше вивчати досвід ведення вуличних боїв – представник НВАК

Київ. 6 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Народно-визвольній армії Китаю (НВАК) потрібно більш ґрунтовно вивчати досвід ведення боїв у міських умовах, заявив “на полях” сесії Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП) генерал-лейтенант НВАК Ма Імін.

“Китаю слід посилити дослідницьку роботу з таких конкретних питань, як операції в міському середовищі й тилове забезпечення військ”, – наводить його слова South China Morning Post (SCMP).

Він зазначив, що НВАК необхідно “спішно посилити свій стратегічний потенціал” для возз’єднання країни.

Зі свого боку SCMP зазначає, що раніше китайські військові будували макети міст для відпрацювання навичок дій в умовах забудови. Також НВАК опрацьовували питання, як застосовувати безпілотники під час бойових дій у місті.

Напередодні на відкритій сесії ВЗНП прем’єр Держради КНР Лі Кецян заявляв, що у 2023 році Китай продовжить рішуче боротися проти “незалежності Тайваню”.

“Ми продовжимо рішучу боротьбу проти так званої незалежності Тайваню, сприятимемо возз’єднанню Батьківщини, сприятимемо мирному розвитку відносин між двома берегами Тайванської протоки і просуватимемо процес мирного возз’єднання Батьківщини”, – сказав він.

Водночас також стало відомо, що за проєктом бюджету КНР на поточний рік, видатки Китаю на оборону в 2023 році планується збільшити на 7,2% до 1553,7 мільярда юанів ($225 млрд).