FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Липень
2021

Вийшло перевидання телефону Nokia 6310 – класика двадцятирічної давності

Оригінальний Nokia 6310 свого часу завоював величезну популярність серед користувачів завдяки строгому дизайну і високій надійності. Через двадцять років HHD Global вирішила перевипустити класичний пристрій.

Новий кнопковий телефон отримав досить великий для свого класу 2,8-дюймовий екран. У пристрої передбачений спеціальний режим, покликаний допомогти людям зі слабким зором. При його активації збільшуються екранні шрифти, а в меню відображається по одній великій іконі. Крім того, рівень гучності встановлюється на максимум. Новий Nokia 6310 оснащений FM-приймачем, який може працювати і без підключення навушників. Скоротати час допоможе всіма улюблена «Змійка», а знайти дорогу в темряві – спалах-ліхтарик. Є тут і тильна камера, але дозвіл не уточнюється.

Телефон виконаний в міцному корпусі з полікарбонату яскравих кольорів. Завдяки наявності тільки базових функцій пристрій може працювати в режимі очікування до трьох тижнів. Nokia 6310 вже доступний за 60 євро на офіційному сайті Nokia Mobile ..