FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Листопад
2021

Виграш у лотерею мексиканського дитячого садка перетворився на жах

Батьки на півдні Мексики кажуть, що їм загрожує банда після того, як їхній дитячий садок виграв у лотерею 20 мільйонів песо (950 000 доларів).

У дитячому садку трохи більше двох десятків учнів, та їхні батьки були призначені відповідальними за вручення призу.

Незабаром після того, як їхня перемога була оприлюднена, вони отримали погрози від збройної групи, яка зажадала, щоб вони використали гроші для купівлі зброї для банди.

Сім’ї кажуть, що їм довелося тікати зі свого села, і вони жили нелегко.

У Мексиці поширене групове насильство, і озброєні групи часто намагаються завербувати місцевих жителів для боротьби з суперниками за контроль над територією.

Ряд квитків на 500 песо в широко розрекламованій мексиканській “лотереї на літак” були куплені анонімними благодійниками та передані в дар бідним школам та дитячим садкам по всій країні.

Мексиканський штат організував лотерею після того, як попередній план розіграшу президентського літака для збору коштів на лікарняне приладдя було відкладено, оскільки це було непрактичним.

Список 100 переможців було оголошено у вересні 2020 року та опубліковано у мексиканських газетах.

Крихітний розплідник у місцевому селі Окосінго був серед переможців.

Хоча спочатку несподіваний успіх був приводом для святкування, проблеми почалися незабаром після того, як новини про нього поширилися.

Члени батьківської асоціації кажуть, що вони почали отримувати погрози від збройної групи під назвою Los Petules, яка вимагала, щоб призові гроші були використані для придбання зброї для банди, яка, як повідомляється, планувала атакувати конкуруючу групу у сусідньому селі.

Батьки відмовилися і натомість витратили частину грошей на новий дах.

Загрози зросли цього року, коли батьки вирішили використати 14 мільйонів песо, що залишилися, на роботи з благоустрою свого села.

У березні одного батька застрелили члени банди, які вимагали передати призові гроші.

Минулого місяця ситуація ще більше загострилася, коли, як повідомляється, банда напала на жінок та дітей у селі, внаслідок чого 28 сімей втекли.

Один із членів асоціації батьків сказав, що громада втратила «худобу, наші будинки, холодильники, урожай кукурудзи та квасолі, наших курей».

Представник сімей сказав, що вони попередили місцеву владу про своє важке становище, але що, якщо банда не буде роззброєна і розпущена, вони не зможуть повернутися до своїх будинків.