FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Жовтень
2021

Венедіктова про підробку COVID-сертифікатів: від мене пощади не чекайте

Київ. 23 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що офіс генпрокурора бере під особистий контроль справи про підроблені сертифікати про вакцинацію від коронавірусу.

"Є такі порушення закону, які чомусь здаються дрібними, але в підсумку призводять до непоправного. Я говорю про тих негідників, які торгують людськими життями. Вони, правда, увірували в те, що продають лише папірці – сертифікати про вакцинацію. Але ці, як вони наївно вважають, папірці часто перетворюються на свідоцтва про смерть. Знаходяться і ті, хто цю "криваву макулатуру" із задоволенням купує. Вони подорожують потім по світу, хворіють, звісно, заражають дітей і літніх людей. Попереджаю, від мене пощади не чекайте. Я довела цю позицію всім без винятку прокурорам – такі провадження ми з вами беремо під особистий контроль і методично доводимо до вироків", – написала Венедіктова у своєму Facebook.

Генпрокурор також назвала фейкові сертифікати "грою в рулетку з повним барабаном".

Як зазначила Венедіктова, загалом у 2021 році на підставі зібраних доказів про підробку результатів тестів і документів про вакцинацію 104 особам вже повідомлено про підозру, до суду направлено 88 обвинувальних актів.

"І це тільки початок", – додала вона.

Крім того, вона звернулася до людей, пов’язаних з підробкою сертифікатів, заявивши, що вони будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

"Я зараз звертаюся до тих, хто так чи інакше причетний до "індустрії" і прошу зупинитися, одуматися і все ще раз зважити. Вас знайдуть і притягнуть до кримінальної відповідальності. Я обіцяю", – наголосила вона.

Венедіктова нагадала, що раніше через використання підробленого міжнародного COVID-сертифіката колишнім народним депутатом Надією Савченко та її сестрою Вірою було розпочато кримінальне провадження. За її словами, сестри Савченко свідчити відмовилися на підставі ст.63 Конституції України.

Джерело: https://www.facebook.com/irina.venediktova.31/posts/4813960988616798