FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Вересень
2022

Вебінар «Чи помічаємо ми дискримінацію в школі?»

Чи вільне шкільне середовище від дискримінації? Чи завжди ми, дорослі, помічаємо її? Наскільки ефективно реагуємо?

Поговоримо про це на прикладах реальних кейсів на вебінарі «Чи помічаємо ми дискримінацію в школі?»

Для кого: вчителів, директорів освітніх закладів, шкільних психологів

Реєстрація: тут.

Спікери: Voitenko Oleksandr і Мирослав Грінберг

Для підлітків дуже важливим є середовище, де вони спілкуються. Проте війна зруйнувала звичний світ, в ньому багато що змінилося – коло спілкування, освітнє середовище, нові знайомі. Чи завжди цей світ дружній до молодої людини та готовий прийняти її такою, якою вона є і якою відчуває себе?

На вебінарі ми:

Поговоримо про дискримінацію: що це таке, звідки вона береться і яких форм набуває у школі (спойлер: не завжди її причина – у ненависті або стереотипах!).

Спробуємо розібратись у тому, яка тут роль педагогів, як вони можуть уникати дискримінації та припиняти її, якщо вона є.

Попрацюємо з конкретними кейсами, які трапляються або можуть трапитись у навчальному закладі.

Обговоримо сучасні підходи до антидискримінаційної освіти, сучасні інтернет-інструменти, які можна використовувати в умовах онлайн-навчання.

Мирослав Грінберг — розробник курсу «Толерантність та недискримінація в роботі поліцейських» та представник «Простору толерантності» у Коаліції з протидії дискримінаціїї в Україні.

Олександр Войтенко — історик, експерт з прав людини, автор посібників з громадянської освіти, співавтор освітньої платформи Stories That Move.

Захід відбувається за підтримки проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» Point 7, який реалізується у партнерстві Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI), Благодійного фонду Восток SOS та Громадської організації Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод.