FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

24
Червень
2021

Вчені говорять, що в Австралії швидше за все виявлений новий вид динозаврів

Вчені в Австралії класифікували новий вид динозаврів, виявлений в 2007 році, як найбільший з коли-небудь виявлених на континенті.

Australotitan cooperensis або «південний титан» входить в число 15 найбільших динозаврів, що мешкають в світі.

Експерти заявили, що титанозавр був би зростом до 6,5 м (21 фут) і довжиною 30 м, або «довжиною з баскетбольний майданчик».

Його скелет був вперше виявлений на фермі на південному заході Квінсленда.

Протягом останнього десятиліття палеонтологи працювали над ідентифікацією динозавра – відрізняючи його від інших відомих видів, порівнюючи скановані зображення його кісток з зображеннями інших зауроподів.

Зауроподи були динозаврами-рослиноїдними, відомими своїми розмірами. У них були маленькі голови, дуже довгі шиї, довгі хвости і товсті, схожі на стовпи ноги.

Ці динозаври бродили по континенту в крейдяний період, приблизно 92-96 мільйонів років тому.

Команда дослідників назвала динозавра Купером під час роботи над ним на честь довколишнього Купер-Крік, де він був знайдений.

Процес ідентифікації був тривалим через віддалене розташування кісток, їх розміру і крихкого стану.

Але багато останкыв були знайдені недоторканими, кажуть дослідники з музею Квінсленда і музею природної історії Ероманга.

Команда виявила, що австралотітан був тісно пов’язаний з трьома іншими видами зауроподів – вінтонотітаном, діамантіназавром і саванназавром.

«Схоже, що найбільші динозаври Австралії були частиною однієї великої щасливої ​​родини», – сказав доктор Скотт Хокнулл, один з провідних дослідників.

Кістки були вперше знайдені в 2007 році на сімейній фермі недалеко від Ероманга, якою володіли двоє дослідників динозаврів, Робін і Стюарт Маккензі.

«Дивно думати, що від перших кісток, виявлених нашим сином, перших розкопок в музеї Квінсленда до створення некомерційного музею, який щорічно проводить розкопки динозаврів, – все це допомогло нам дістатися до цієї точки, це справжный привілей», – сказав Стюарт Маккензі.

Уряд штату Квінсленд представив цю класифікацію у вівторок, назвавши її благом для відкриття місцевих динозаврів.

«Австралія – ​​одна з останніх кордонів для відкриття динозаврів, і Квінсленд швидко закріплюється в якості палеостолицы країни – ще багато що належить відкрити», – сказав д-р Джим Томпсон, виконавчий директор мережі музеїв Квінсленда.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *