FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

24
Січень
2023

ВАКС заарештував із альтернативою застави організатора надання хабаря ексзаступнику міністра розвитку громад Лозинському

Київ. 24 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Вищий антикорупційний суд (ВАСК) виніс рішення про взяття під варту з альтернативою застави організатора надання хабаря колишньому заступнику міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василю Лозинському.

"24 січня слідча суддя ВАКС у повному обсязі задовольнила клопотання детектива НАБУ і застосувала до ймовірного організатора надання неправомірної вигоди ексзаступнику міністра розвитку громад, територій та інфраструктури запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у сумі 100 000 472 грн", – повідомляється на сторінці ВАКС у фейсбуці у вівторок.

За інформацією суду, підозрюваного взято під варту у залі суду. Термін тримання під вартою – до 24 березня 2023 року включно. Його ім’я ВАКС не називає.

Джерело: https://www.facebook.com/HACCUkraine/posts/pfbid09uyqS6atmdGZxagj6BSg1t1Rve7SXAj24Kx2gaYSu2XwiNebk6X3YQqLRuGrzVfFl