FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

ВАКС обрав запобіжний захід екс-чиновнику Одеської міськради у 8 млн грн

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав колишньому голові депутатської комісії з питань комунальної власності Одеської міської ради запобіжний захід у вигляді застави у понад 8 млн грн.

"У середу, 13 жовтня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання детектива НАБУ та обрав екс-голові депутатської комісії з питань комунальної власності Одеської міської ради запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 8 001 750 грн", – повідомляє прес-служба ВАКС на своєму сайті.

На підозрюваного суд поклав низку процесуальних обов’язків: прибувати на першу вимогу до детективів, прокурора, суду; не відлучатися із населеного пункту без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні; утримуватися від відвідування будь-яких приміщень, які належать або використовуються визначеними в ухвалі слідчого судді товариствами; здати на зберігання детективам свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України, окрім паспорта громадянина України.

Підозрюваний не пізніше п’яти днів із дня обрання запобіжного заходу у вигляді застави зобов’язаний внести кошти на відповідний рахунок або забезпечити їх внесення заставодавцем та надати слідчому, прокурору, суду документ, який це підтверджує.

Термін дії обов’язків – до 12 грудня 2021 року.

Як повідомлялося, генеральний прокурор України Ірина Венедіктова підписала підозру, крім мера Одеси Геннадія Труханова, колишньому прокурору Одеської області Олегу Жученку, двом депутатам Одеської міської ради VII скликання та бізнесменові Володимиру Галантернику. За її словами, зазначені особи причетні до цілої низки злочинних дій, спрямованих на заволодіння земельними ділянками в Одесі.

При цьому ВАКС обрав запобіжний захід міському голові Одеси Геннадію Труханову у вигляді застави в сумі 30 млн грн у справі про підозру в причетності до махінацій із землею.