FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Вересень
2021

В Україні повністю вакциновані проти COVID-19 лише 11% громадян – нардеп Совсун

Київ. 15 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – В Україні повністю вакциновані проти коронавірусної хвороби COVID-19 лише 11% громадян, заявила народний депутат із фракції "Голос" Інна Совсун.

"Вакцинація провалилася – повністю щеплені лише 11% українців", – наводить слова Совсун прес-служба партії "Голос".

Водночас парламентарій звернула увагу на те, що фракція "Слуга народу" зареєструвала у Верховній Раді законопроект (№6052), який пропонує розподілити, зокрема, 28 млрд грн додаткових надходжень від митниці, з яких 15 млрд грн скерувати на ремонт автодоріг державного значення.

"А знаєте, скільки грошей уряд виділив на кисневі станції за все літо? У регіонах кажуть – нічого. На МОЗ пропонують виділити додатково – 87 млн грн. І я підозрюю, що це не на кисневі станції, інакше про це написали б у пояснювальній записці . У мене немає слів, щоб це прокоментувати", – обурюється депутат.

Вона також наголосила, що грошей на допомогу підприємцям у разі нового локдауну держава виділяти не планує, облаштовувати школи комп’ютерами для дистанційного навчання – теж.

"Водночас субвенції на округи передбачено в 4 млрд грн, це фактично фінансування лояльності мажоритарників. Очевидно, в лікарнях доведеться дихати асфальтом", – додала представник "Голосу".