FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Березень
2023

В США запустили майнінг на атомній електростанції

Американська майнінгова компанія TeraWulf оголосила про запуск майданчика для видобутку біткоїну, що отримує 100% енергії від атомної електростанції. Спільний з компанією Cumulus Coin об’єкт Nautilus потужністю 200 МВт підключений до АЕС Саскуеханна у штаті Пенсільванія. У прес-релізі йдеться, що це перший у США майданчик для майнінгу біткоїнів, що працює на 100% від ядерної енергії.

Частка TeraWulf на об’єкті складає 50 МВт (25%), які вона планує повністю задіяти до травня. Компанія вже підключила до мережі майже 8 тис. майнерів, що відповідає швидкості хешування приблизно 1 EH/s. Ще стільки ж пристроїв вона планує розгорнути протягом найближчих тижнів і довести свій хешрейт до 1,9 EH/s. Крім того, TeraWulf має намір надалі збільшити свою потужність у Nautilus ще на 50 МВт.

За словами CEO TeraWulf Пола Прагера, видобуток біткоїну на цьому майданчику вигідний, оскільки тариф на електроенергію — один із найнижчих у секторі. Протягом п’яти років компанія платитиме лише $0,02 за кВт/год.

У TeraWulf очікують, що з урахуванням ще одного об’єкта Lake Mariner у Нью-Йорку до початку другого кварталу кількість задіяних нею пристроїв для майнінгу досягне 50 тис. із загальним хешрейтом у 5,5 EH/s та потужністю 160 МВт.

 

Джерело: https://portaltele.com.ua/news/kriptovalyuta/v-ssha-zapustyly-majning-na-atomnij-elektrostantsiyi.html