FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Серпень
2021

В США розпочалися наймасштабніші за кілька десятиліть військові навчання

військово-морські сили США проводять навчання, які стануть наймасштабнішими з часів холодної війни, а саме з часів навчання НАТО Ocean Venture в 1981 році. Тренування будуть проходити в період з 3 по 16 серпня.

В Large Scale Exercise (LSE) візьмуть участь 36 кораблів, в тому числі авіаносці і підводні човни. Військовослужбовці відпрацюють тактичні і стратегічні дії.

Військові навчання пройдуть в 17 часових поясах, а до тренувань залучені команди корпусу морської піхоти, експедиційні сили морської піхоти та інші підрозділи. Брати участь в тренуваннях будуть тільки військові Сполучених Штатів, але в майбутньому планується залучити союзників і партнерів.

LSE називають наймасштабнішими військово-морськими навчаннями з часів тренувань Ocean Venture в 1981 році від НАТО. За допомогою нинішніх навчань хочуть показати конкурентам, що США готові до військових дій в разі необхідності, відзначили у ВМС.

Раніше в Грузії пройшли міжнародні військові навчання під назвою «Agile Spirit 2021». Участь у тренуваннях братимуть 2500 військовослужбовців з 15 країн, в тому числі і з України.

У вересні в Україні стартують військові навчання «Об’єднані зусилля-2021». У них візьмуть участь військовослужбовці з близько 15 країн-членів НАТО і партнерів.

Водолазне підрозділ ВМС ЗСУ приїхало до Румунії для участі в багатонаціональних протимінних водолазних навчаннях «Дайв-2 021».

В акваторії Чорного моря українські моряки разом з колегами з Берегової охорони і Департаменту прикордонної поліції Грузії провели навчання типу PASSEX.