FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

В окупованому Мелітополі псевдокерівниця відділу освіти змушувала педагогів організувати навчання за програмою РФ – прокуратура

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області так звана керівниця міського відділу освіти вимагала від педагогів організувати навчання за програмою країни-агресора, повідомляє Офіс генпрокурора.

У повідомленні, розміщеному в четвер у телеграм-каналі відомства, зазначено, що директорці мелітопольського коледжу повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

"У березні 2022 року підозрювана добровільно надала згоду очолити незаконно створений на окупованій території орган освіти. Про своє призначення "керівником Мелітопольського відділу освіти" вона особисто повідомила кожному директору школи. На підтримання незаконної влади військової адміністрації РФ "псевдоначальниця" вимагала від освітян окупованого міста організувати навчальний процес за програмою країни-агресора", – інформують у прокуратурі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює відділ поліції №2 Запорізького районного управління поліції ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/3983