FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Вересень
2021

В Одесі розпочалися командно-штабні навчання України та країн НАТО з протидії гібридним загрозам для критичної інфраструктури в Чорному морі

(повтор повідомлення від 14 вересня з виправленням у заголовку та 1-му абзаці, правильно – командно-штабні навчання)

Київ. 15 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – В Одесі розпочалися спільні командно-штабні навчання України та країн НАТО "Непорушна стійкість" із протидії гібридним загрозам критичній інфраструктурі в Чорноморському регіоні, які триватимуть до кінця тижня, повідомляє прес-служба Ради нацбезпеки і оборони України.

Зазначено, що проведення навчань є складовою частиною схваленого у квітні 2019 року у Вашингтоні рішення міністрів закордонних справ держав-членів НАТО щодо підтримки України в протистоянні гібридним викликам у Чорноморському регіоні.

"Навчання проводить Кабінет Міністрів України спільно з Центром передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки та за підтримки Вищої морської школи США у рамках Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні", – йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що мета навчань – розбудова стійкості системи державних органів України у сфері протидії гібридним загрозам та кризового реагування за рахунок посилення міжвідомчої та цивільно-військової співпраці, планування та забезпечення готовності.

"До участі в навчаннях залучатимуть органи сектору безпеки та оборони України, установи, що здійснюють координацію кризового управління, а також операторів енергетичної та іншої критичної інфраструктури", – резюмують у РНБО.