FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Лютий
2022

В Новоайдарській громаді продовжується робота з розробки її Статуту

На початку лютого для представників Новоайдарської селищної територіальної громади відбувся наступний захід «Місцева демократія як інструмент вирішення конфліктів». Раніше, під час проведення заходів «Майстерні представництва та комунікації влади та громади» учасники шукали ефективну модель взаємодії в конструктивному форматі. Завдяки моделюванню ситуацій вони виступили з декількома рекомендаціями. Одна з них дуже важлива для достатньо великої територіальної громади  – розробка проєкту Статуту територіальної громади. Після виборів 2020 р. до складу громади ввійшли 32 населених пункти, загальна кількість мешканців – біля 20 тис. осіб. Тому важливо врахувати інтереси всіх.

  Під час заходу експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини» презентували рівні та форми участі громадськості, інститутів громадянського суспільства у процесі вироблення управлінських  рішень на місцевому рівні, які мають бути прописані в проєкті Статуту. Учасники погодилися з тим, що починати наводити ефективну співпрацю необхідно саме з цього документу.

 Нагадуємо, що раніше в ході співпраці було прийнято рішення про створення відповідної робочої групи щодо розробки проєкту Статуту (розпорядження Новоайдарського селищного голови), до складу якої увійшли представники громадськості, селищної ради, старости.

#IRF

Захід проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Розбудова ефективних моделей запобігання та врегулювання конфліктів у територіальних громадах Луганщини в процесі проведення реформ» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»).