FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

В Італії вирішили створити "супер-сертифікат" для боротьби проти COVID-19

Рим. 25 листопада. ІНТЕРФАКС – Уряд Італії схвалив посилення заходів щодо боротьби проти поширення COVID-19 і, зокрема, створює новий вид санітарних перепусток, повідомляють римські ЗМІ.

Новий документ, який отримав назву Super Green Pass, діятиме з 6 грудня до 15 січня. При цьому у разі потреби влада може вирішити використати його й надалі.

Новий документ видаватимуть лише на дев’ять місяців. Отримати його зможуть лише вакциновані жителі Італії, а також ті, хто нещодавно перехворів на коронавірус. Отримати сертифікат, здавши негативний тест COVID-19, неможливо.

Крім того, в країні продовжать видавати і нині чинний “базовий” сертифікат – Green Pass. Його якраз зможуть отримувати невакциновані італійці, склавши негативний тест.

Super Green Pass буде потрібний у мало порушених вірусом частинах країни, щоб відвідувати спектаклі, концерти, стадіони, нічні клуби, публічні заходи, а також закриті приміщення барів та ресторанів. Передбачається, що таким чином влада захистить відносно вільні від COVID-19 зони від швидкого поширення чергової хвилі захворювання, що накриває Європу.

Базового Green Pass буде достатньо, щоб скористатися громадським транспортом, ходити на роботу в офіс, зупинятися в готелях.

З 15 грудня вакцинація від COVID-19 стане обов’язковою ще для кількох професій, зокрема, для військових, поліцейських, адміністративного персоналу у сфері охорони здоров’я. Для медичного персоналу стане обов’язковою третя, бустерна доза вакцини.