FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

В Ірпені відновлено залізничне сполучення

(додано інформацію від заступника голови ОП Тимошенка після 4-го абзацу, оновлено заголовок)

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Мер Ірпеня Київської області Олександр Маркушин повідомляє про відкриття залізничного моста через р. Ірпінь, що сполучає місто з українською столицею, який було пошкоджене під час бойових дій у березні, та відновлення залізничного сполучення в місті.

"Маємо залізничне сполучення! Сьогодні вперше за кілька тижнів на ірпінський залізничний вокзал прибула електричка", – написав Маркушин у телеграмі в суботу вранці, розмістивши відео проїзду електропоїзда через міст.

Як випливає з відео, відновлено лише один із розташованих поруч окремих одноколійних мостів через річку, металевий проліт другого все ще обрушений. Міст розташований на залізниці Київ-Коростень, яка є двоколійною і електрифікованою.

Мер Ірпеня подякував керівництву та колективу "Укрзалізниці", міністру інфраструктури України Олександру Кубракову, керівнику Офісу президента Андрію Єрмаку та президенту України Володимиру Зеленському "за сприяння у швидкому відновленні нашого легендарного мосту".

У свою чергу заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що відновлення мосту тривало менше місяця, а в планах – відкриття залізничного сполучення з Бучею, Ворзелем, Бородянкою та іншими населеними пунктами Київської області, розташованих на північний захід від Києва за Ірпенем. "За маршрутом курсуватимуть поїзди Kyiv City Express", – написав він у Телеграм.

Заступник голови Офісу президента розповів, що востаннє перед відновленням поїзд проїжджав по мосту під час евакуації жителів Київської області. "Тоді ж ворожа артилерія здійснила обстріл. Кілька порожніх пасажирських вагонів зійшли з рейок", – нагадав він.

"Менше ніж через місяць залізничники Львівського мостобудівного загону, а також фахівці Державної спецслужби транспорту відбудували залізничний міст в Ірпені", – розповів Тимошенко.

Джерело:

https://t.me/markushyn/2353

https://t.me/kt20220224/723