FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

В Ірпені та Бородянці планують побудувати 100 тис. кв. м житла за 5 місяців – голова Київської ОВА

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – В Ірпені та Бородянці (Київська обл.) планується збудувати два житлові комплекси по 50 тис. кв. м кожен протягом п’яти місяців, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк у телеграм-каналі.

"Без домівок залишилися тисячі сімей. І наше завдання як представників держвлади – забезпечити їх новим комфортним житлом. Ми підготували пропозиції для забудовників регіону. Для вирішення цього амбітного завдання потрібна спільна робота, синергія бізнесу, місцевої влади та держави", – сказав Павлюк під час зустрічі з забудовниками регіону в понеділок.

Так, для будівництва житлових комплексів уже обрано ділянки з урахуванням необхідних комунікацій і дорожньої інфраструктури. Проект передбачає також будівництво бомбосховищ, дитячих майданчиків та іншої соціальної інфраструктури.

Забудовники зможуть ухвалити рішення про участь у проекті після вивчення ескізів і технічного завдання.

За словами голови ОВА, процедури старту будівельних робіт і введення в експлуатацію для таких проектів можуть бути спрощені на законодавчому рівні.

За даними ОВА, в Київській області є понад 42 тис. кв. м квартир, введених в експлуатацію та готових до викупу.

"Наразі з забудовниками проводяться консультації за рекомендованою ціною для викупу квартир. Крім того, кожна квартира повинна мати всю необхідну сантехніку та меблі", – додав Павлюк.

Джерело: https://t.me/kyivoda/3583