Недавні записи
- Новая волна интереса к услугам эскорта в Киеве: аналитика и тенденции 21.06.2025
- How To Be Able To Win The Gta Online Podium Automobile Every Time 21.06.2025
- Sweet Bonanza Review: Heerlijke Mierzoete Slot Machine Game Game 21.06.2025
- Мостбет Букмекерская Контора Официальный Сайт: проем, Регистрация, Лайв, Мобильное Приложение 21.06.2025
- Mostbet Промокоды и Фрибеты При Регистрации Сегодня 2025″ 21.06.2025
Усі на Венеру! Європейці теж затвердили проект відправки венеріанського зонда

Через десять років на орбіті Венери стане тісно. На початку 30-х років по орбітах навколо загадкової сестри Землі будуть кружляти зонди NASA, японського та індійського космічних агентств. Європейці теж вирішили не відставати і днями затвердили місію EnVision з вивчення географії, геології, тектоніки і атмосфери Венери. Європейський зонд буде відправлений до Венери в період з 2031 по 2033 роки, а його проект ще належить розробити.
«На нас чекає нова ера в дослідженні нашого найближчого, але зовсім іншого сусіда по Сонячній системі, – сказав Гюнтер Гейзінгер (Günther Hasinger), науковий директор ЕКА. – Разом з нещодавно оголошеними місіями на Венеру під керівництвом NASA, в найближче десятиліття у нас буде надзвичайно велика наукова програма на цій загадковій планеті».
Головна загадка Венери в тому, що вона при масі і розмірах Землі кардинально відрізняється від нашої планети за атмосферою і умовами на поверхні. Виникло навіть припущення, що викиди парникових газів на Землі можуть привести в підсумку до виникнення схожих умов на нашій рідній планеті. Вивчення геології і складу атмосфери Венери, чим також буде займатися зонд європейської місії EnVision, допоможе прояснити шлях еволюції нашої сусідки по системі і більше дізнатися про процеси освіти і розвитку планет.
На борту зонда EnVision будуть встановлені камери, спектрометри і радіолокатор. У космос станцію відправить ракета-носій «Аріан 6». До Венери апарат буде добиратися близько 15 місяців. Місія триватиме до 16 місяців з плановим сходом з орбіти. Мінімальна висота орбіти, на якій станція ще збереже працездатність, становитиме від 220 до 540 км. До цієї місії європейці успішно вивчали Венеру зондом Venus Express в період з 2005 по 2015 рік.