FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Уряд за підтримки ЄБРР розраховує створити якісну інфраструктуру фондового ринку протягом двох років – Шмигаль

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – В Україні протягом наступних двох років за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) буде створено якісну інфраструктуру фондового ринку, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками зустрічі з віце-президентом ЄБРР з питань банківської діяльності Аленом Пію та віце-президентом ЄБРР з питань політики та партнерства Марком Боуменом.

"Ми зацікавлені в інвестиціях і в посиленні банківського сектору. Сьогодні ми бачимо й розуміємо запит бізнесу на доступний та якісний кредитний фінансовий ресурс. Уряд приділятиме особливу увагу цьому питанню", – наводить слова Шмигаля прес-служба уряду.

Прем’єр також подякував ЄБРР за підтримку в започаткуванні проекту створення інфраструктури фондового ринку в Україні.

"Сьогодні маємо дорожню карту з розвитку ринку капіталу в Україні. І щодня послідовно рухаємося в цьому напрямі. Розраховуємо створити відповідну якісну інфраструктуру протягом наступних двох років", – наголосив Шмигаль.

Сторони також обговорили продовження співпраці у сфері інфраструктури з використанням механізму концесії. У зв’язку із цим прем’єр-міністр зазначив, що в Україні готують до реалізації перший проект концесійного автобану.

У свою чергу представники ЄБРР під час зустрічі відзначили прогрес України у впровадженні реформи судової системи, боротьбі з корупцією та посиленні незалежності НБУ.

"У ЄБРР зазначили, що банк і надалі планує інвестувати в Україну, продовжувати співпрацю з чинних проектів та долучатися до реалізації нових напрямів співробітництва", – йдеться у повідомленні.