FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

24
Листопад
2021

Уряд сформував делегацію для участі у заходах Енергоспівтовариства

Київ. 24 листопада. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Кабінет Міністрів сформував делегацію для участі у заходах Енергетичного Співтовариства для затвердження її президентом України.

Відповідне рішення щодо узгодження проекту розпорядження глави держави ухвалено на засіданні уряду у середу.

За ініціативою міністра енергетики Германа Галущенка, проект узгоджено з техніко-юридичними поправками щодо включення до складу делегації радника прем’єр-міністра, прізвища якого він не зазначив.

Згідно з проектом розпорядження, до складу делегації, окрім Галущенка як голови делегації, увійшли заступник міністра енергетики з євроінтеграції Ярослав Демченков, держексперт з європейської та євроатлантичної інтеграції Міненерго та радник міністра Олександр Харченко, а також член Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Ольга Бабій, перший заступник міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський.

У пояснювальній записці до проекту зазначається, що з 29 до 30 листопада відбудуться 19-те засідання Ради міністрів ЄС і 62-ге засідання Постійної групи високого рівня ЄС.

На цих засіданнях планується, зокрема, схвалення дорожньої карти Енергоспівтовариства з декарбонізації, обговорення його бюджету на наступні два роки, вибори директора його Секретаріату, обговорення перебігу впровадження договору про Енергоспівтовариство, а також внесення до обов’язкових у межах ЄС низки актів законодавства Євросоюзу.

Україна набула статусу повноправного члена ЕС 1 лютого 2011 року.