FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

Унаслідок обстрілів загинув журналіст Олександр Махов – Медіагрупа "Україна"

(розширена, додано останній абзац)

Київ. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Унаслідок обстрілів з боку російських окупантів загинув журналіст Олександр Махов, повідомила Медіагрупа "Україна".

"Від обстрілів окупантів загинув Олександр Махов. Олександр багато років працював на каналах "Україна" та "Україна24" і висвітлював події на передовій. Олександр служив у Збройних силах України", – йдеться у повідомленні в телеграм-каналі "Україна24" у середу ввечері.

Зазначається, що під час роботи Махов був єдиним журналістом, який перебував на борту літака, що здійснював евакуацію з коронавірусного Уханя.

"Олександр називав "невеликою відпусткою" відрядження на Антарктиду в перерві між роботою на фронті", – повідомили про загиблого в медіагрупі.

Олександр Махов – журналіст, військовий кореспондент каналу "Україна24" і новин "Сегодня" та учасник бойових дій. Один із професійних журналістів, хто першим показував і висвітлював події війни. Олександр створив велику кількість сюжетів, а також описував те, що відбувається на війні, в подкасті "Воєнкор".

Джерело: https://t.me/ukraina24tv/30572?fbclid=IwAR1FTdKTkiYRphl7LgoY2MlcJwSW_XWmKXnqc7hcorwCvPdGQ6KLClu2yZQ