FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

Унаслідок обстрілів російських військ пошкоджено або зруйновано 53 спортивні та 18 молодіжних об'єктів – Мінспорту

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство молоді та спорту заявляє, що від обстрілів російських військ зазнали пошкоджень або зруйновані 53 спортивні та 18 молодіжних об’єктів.

"Від початку повномасштабної війни і дотепер російські війська нещадно знищують інфраструктуру України: школи, лікарні, спортивні споруди та парки. Унаслідок обстрілів російських окупантів постраждала спортивна та молодіжна інфраструктура в регіонах України, а саме: зруйновано 12 спортивних та 1 молодіжний об’єкт; пошкоджено 41 спортивний та 17 молодіжних об’єктів", – йдеться в повідомленні пресслужби Мінспорту.

Зазначено, що характер руйнувань – від вибитих вікон та зруйнованого даху до знищених або суттєво та частково пошкоджених будівель та майна.

Зокрема, від ворожих обстрілів найбільше постраждали спортивні та молодіжні об’єкти Донеччини, Луганщини, Харківщини та Київщини, також руйнувань зазнали Чернігівська, Житомирська, Херсонська області та м. Київ.

"Зазначимо, наразі список зруйнованих або пошкоджених об’єктів спортивної та молодіжної інфраструктури не повний, адже частина територій зазначених областей досі перебуває у тимчасовій окупації армії Російської Федерації, а на частині територій Київської та Чернігівської областей триває розмінування", – йдеться в повідомленні.