FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

"Укрзалізниця" з World Central Kitchen організує понад 25 тис. безоплатних ланчів на вокзалах для пасажирів поїздів, що затримуються в дорозі

Київ. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – "Укрзалізниця" спільно з World Central Kitchen, українськими рестораторами та волонтерами організують харчування для пасажирів поїздів, що затримуються в дорозі.

Як зазначається в повідомленні в телеграм-каналі "Укрзалізниці", станом на 10:30 середи десять поїздів рухаються із затримками на більше ніж 8 годин від розкладу, ще 34 поїзди затримуються на час від півтори до семи з половиною годин.

"Для поїздів із найбільшою затримкою "Укрзалізниця" разом із World Central Kitchen та іншими друзями залізниці – як рестораторами, так і волонтерами, окремо розкажемо і покажемо – вже організовує понад 25 тисяч порцій безкоштовних ланчів на вокзалах Харкова, Дніпра, Києва, Запоріжжя, Полтави, Яремче, Ужгорода, Львова та точково інших міст", – написав на своїй сторінці у фейсбуці заступник директора філії "Пасажирська компанія" "Укрзалізниці" з комунікацій та обслуговування клієнтів Олександр Шевченко.

Він також наголосив, що евакуація триває за графіком.

Як повідомлялося, російські війська обстріляли шість залізничних станцій у центрі та на заході України ввечері 3 травня.

Джерело: https://t.me/UkrzalInfo/2290; https://www.facebook.com/oleksandr.shevchenko.ua/posts/5738823226134691