FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Жовтень
2021

"Укрзалізниця" відкриє пункти вакцинації проти COVID-19 на залізничних вокзалах усіх обласних центрів

Київ. 23 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – "Укрзалізниця" відкриє пункти вакцинації проти COVID-19 на залізничних вокзалах в усіх обласних центрах.

Як наголошується в повідомленні на сайті компанії в суботу, з 23 жовтня, крім раніше відкритих, почнуть діяти пункти вакцинації на вокзалах Івано-Франківська та Маріуполя.

З 25 жовтня пункти почнуть працювати на залізничних вокзалах у Херсоні, Ковелі, Кривому Розі, Нікополі, Подільському, Миколаєві, Чернівцях, Коростені та Роздільному.

"Подорожі мають бути безпечними. Спільно з Міністерством охорони здоров’я ми розгортаємо пункти вакцинації в ключових транспортних хабах країни: вокзалах, аеропортах, автовокзалах, найбільших поштових відділеннях. Пункти вакцинації вже діють на 10 вокзалах, сьогодні ще додасться Маріуполь та Івано-Франківськ, з понеділка відкриється центр вакцинації в аеропорту "Бориспіль", – наведено у повідомленні слова міністра інфраструктури Олександр Кубракова.

За його словами, за дві доби вдалося виявити майже 300 інфікованих осіб, які мали намір сісти в поїзд.

За словами в. о. члена правління "Укрзалізниці" Олександра Перцовського, пункти вакцинації, які компанія почала відкривати на вокзалах із 21 жовтня, мають популярність у населення.

"Щодня вокзали приймають тисячі пасажирів, які тепер можуть отримати щеплення, не витрачаючи додатковий час на поїздку до медзакладу. Так, станом на сьогоднішній ранок в наших пунктах зроблено понад 2 тис. щеплень. Крім того, вони зручні для жителів міст, адже, як правило, вокзали розміщені в місцях зі зручною транспортною розв’язкою", – зазначив він.

За словами Перцовського, в "Укрзалізниці" на сьогодні вже вакциновано 30% провідників, найближчим часом ця цифра буде подвоєна.