FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Вересень
2021

"Укрзалізниця" оголосила конкурсний відбір на посаду постійного голови правління

Київ. 13 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – АТ "Укрзалізниця" (УЗ) оголосило конкурсний відбір на посаду постійного голови правління, заявки від претендентів приймають до 16 жовтня 2021 року.

Як повідомляється на сайті УЗ у понеділок, основна відповідальність майбутнього голови компанії полягатиме в головуванні та сприянні роботі правління як колегіального органу, застосуванні ефективних практик управління у всій компанії в її відносинах із наглядовою радою, а також із правлінням та іншим рівнем керівництва, а також в управлінні відносинами з урядом як акціонером АТ.

Окрім того, новий голова правління відповідатиме "за забезпечення стратегічного та щоденного управління компанією, залізницею та промисловістю; забезпечення ефективного менеджменту стейкхолдерів "Укрзалізниці"; забезпечення імплементації затвердженої довгострокової стратегії УЗ і вдосконалення "дорожньої карти" імплементації з урахуванням нової ринкової структури і законодавства у сфері залізничних перевезень".

Крім цього, в зоні його відповідальності буде реформування моделі управління бізнесом, трансформація організаційної структури та забезпечення впровадження нових систем управління в товаристві згідно з міжнародними стандартами; спільно з членом правління, відповідальним за пасажирські перевезення, – супровід невідкладної розробки і впровадження поліпшень якості пасажирських послуг, а також ведення переговорів задля досягнення прийнятної угоди щодо соціально важливих пасажирських перевезень з відповідними органами влади; забезпечення ефективності та прозорості бізнес операцій УЗ, посилення фінпоказників і можливостей для подальшого фінансування модернізації бізнесу, а також розробка і послідовна реалізація плану зменшення витрат і підвищення ефективності бізнес-процесів, підготовка товариства до конкуренції з боку приватного сектора.

Новий голова компанії має сприяти розвитку міжнародного залізничного транспорту, зокрема транзиту, зміцненню ролі України як логістичного центру, впровадженню комплексного плану автоматизації за допомогою стандартних цифрових систем, включаючи систему – ERP, забезпеченню ефективної боротьби з корупцією в компанії і її кібернетичної безпеки.

Крім того, серед вимог до претендента – щонайменше п’ять років досвіду в управлінні великими компаніями як президент, генеральний директор, виконавчий директор, голова правління. Необхідно мати успішний досвід у розробці та управлінні складними проектами у сфері організаційних змін (трансформація бізнес-моделі, організаційна перебудова, злиття/поглинання), доведені навички і досвід розробки та реалізації довгострокової стратегії розвитку бізнесу.

Кандидат також повинен мати глибокі практичні знання в економіці, досвід стратегічного та інвестиційного планування, бюджетування на великих підприємствах, успішний досвід управління великим портфелем капітальних інвестиційних проектів, успішний досвід управління змінами регуляторної сфери та впливу уряду, досвід впровадження найкращих практик систем корпоративного управління і рекомендацій для великих підприємств.

Наразі посаду в.о. голови правління "Укрзалізниці" обіймає радник міністра інфраструктури Олександр Камишін.