FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Вересень
2021

"Укрзалізниця" готується до довипуску євробондів на $200 млн

Київ. 14 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Філія "Центр сервісного забезпечення" АТ "Укрзалізниця" за договірною процедурою закупить у ТОВ "Ернст енд Янг Аудиторські послуги" аудиторські послуги з супроводу випуску єврооблігацій шляхом додаткового розміщення облігацій участі в позиці (LPN) вартістю в 3,7 млн грн.

Згідно з документацією, оприлюдненою в сервісі державних електронних торгів ProZorro, в "Укрзалізниці" виникла потреба в закупівлі додаткових аналогічних послуг у того самого учасника, який надає аналогічні послуги з попереднього розміщення євробондів компанії.

"На засіданні правління АТ "Укрзалізниця" 2 вересня 2021 року було ухвалено рішення про початок роботи з залучення зовнішніх запозичень із міжнародного ринку капіталу шляхом додаткового випуску облігацій участі в позиці на суму не менше ніж $200 млн для потреб АТ "Укрзалізниця" на фінансування капітальних витрат", – наголошується в повідомленні ЦСЗ "УЗ" у системі ProZorro.

З метою економії коштів та оптимізації часу на здійснення додаткового випуску облігацій участі в позиці (LPN) правління компанії також ухвалило рішення про виконання необхідних дій із закупівлі аналогічних аудиторських послуг із супроводу випуску єврооблігацій шляхом додаткового розміщення облігацій участі в позиці.

Специфіка процедури додаткового випуску облігацій участі в позиці (LPN) передбачає, що випуск буде здійснено за параметрами основного випуску, який відбувся в липні 2021 року.

Як повідомлялося, АТ "Укрзалізниця" на початку липня 2021 року розмістила п’ятирічні євробонди на $300 млн під 7,875% річних. Залучені кошти УЗ планує спрямувати на обслуговування боргових зобов’язань компанії та на погашення кредиту АТ "Ощадбанк". Частину коштів також планується спрямувати на поповнення оборотного капіталу "Укрзалізниці".