FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Січень
2022

"Укртрансбезпека" вирішила відновити дію ліцензії "Укрзалізниці"

Київ. 14 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державна служба України з безпеки на транспорті (“Укртрансбезпека”) ухвалила рішення відновити дію ліцензії АТ “Укрзалізниця” (УЗ) на перевезення пасажирів і небезпечних вантажів.

Як повідомила “Укртрансбезпека” на своїй Facebook-сторінці, 12 січня служба отримала від “УЗ” заяву з відомостями про усунення підстав, які стали причиною для зупинення дії ліцензії, і квитанцію про сплату штрафу, передбаченого Кодексом про адміністративні правопорушення.

“Відомості, надані АТ “Укрзалізниця”, свідчать про усунення у повному обсязі значної частини невідповідностей. У процесі усунення перебувають невідповідності, які тривалий час перебували поза увагою керівництва цього товариства і виправлення яких потребують значних фінансових витрат”, – зазначено в повідомленні.

Служба також зазначає, що “Укртрансбезпека” щомісяця контролюватиме усунення невідповідностей, що також буде внесено до переліку питань подальшої планової перевірки.

Як повідомлялося, Державна служба України з безпеки на транспорті своїм наказом №1044 від 30 січня 2021 року призупинила дію ліцензії АТ “Укрзалізниця” на перевезення пасажирів і небезпечних вантажів.

В “Укрзалізниці”, коментуючи цю ситуацію, тоді заявили, що зупиняти перевезення не планують, а низку зауважень компанія усуне в чіткі терміни.

При цьому в “УЗ” зазначили, що такі ситуації в історії компанії вже були, і на перевезення це не вплине.

Джерело: https://www.facebook.com/DSBT.UA/posts/297084419132193