FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

"Укртелеком" відновив фіксований інтернет у Бородянці на Київщині

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – АТ "Укртелеком" відновило роботу вузла зв’язку у смт Бородянка (Київська обл.) та повернуло місцевим абонентам інтернет-доступ, повідомила пресслужба компанії в четвер.

"1541 година та 51 хвилина – стільки часу минуло до відновлення роботи інтернет-вузла "Укртелекому" у смт Бородянка Київської області. За цей час будівля, в якій розміщуються вузли зв’язку оператора, пережила знеструмлення, прямі обстріли, пожежі, окупацію та переоблаштування у лігво ворога. Будівля хоч і зазнала значних пошкоджень, але вистояла", – йдеться в повідомленні.

"Укртелеком" зазначає, що багато станційного та лінійного обладнання мереж оператора там було виведено з ладу або повністю зруйновано, зокрема в пожежах.

За даними компанії, наразі роботу вузла відновлено, замінено основні елементи пошкодженої телекомінфраструктури. Тривають локальні роботи з відновлення абонентської розподільної мережі в населеному пункті, а також роботи з відновлення послуг фіксованої телефонії. Аварійно-відновлювальні бригади координують свої дії з підрозділами ДСНС, зокрема саперними, енергетиками та іншими службами.