FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Травень
2022

"Укртелеком" відновив доступ до інтернету на Херсонщині

Київ. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – На Херсонщині запрацював інтернет від "Укртелекому", наголошується в повідомленні оператора, поширеному в середу.

"Наразі інтернет-послуги доступні у 85% населених пунктів області, де є мережі оператора. Загалом послуги інтернет-доступу надаються у 87% населених пунктів, підключених до мереж "Укртелекому", та доступні в усіх областях, крім Луганської", – йдеться в повідомленні.

Минулої доби аварійно-відновлювальні бригади оператора завершили ремонтні роботи на магістральній лінії в Харківській області.

Як повідомлялося, раніше Держслужба спеціального зв’язку та захисту інформації повідомила про відновлення зв’язку всіх мобільних операторів у Херсоні та області.

30 квітня окупанти відключили зв’язок у Херсонській та частині Запорізької області, українські оператори працюють над відновленням.

Причинами відсутності зв’язку в Херсонській та Запорізькій областях стали обриви волоконно-оптичних магістральних ліній та відключення від електропостачання обладнання операторів у цих регіонах.