FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

"Укрпошта" анонсувала додатковий продаж марки "Корабель НА" у кількості 30 тис. одиниць

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – "Укрпошта" оголосила про додатковий продаж 30 тис. марок "Корабель НА", що стартує сьогодні, 7 травня.

"Всі, хто вже замовив і сплатив марку, а таких 20 024 замовлення (або 120+ тисяч марок), вже отримали свої повідомлення, а багато й марки. 7000 замовлень вже відправлено та решту буде відправлено до кінця вівторка, 10 травня. І до цього часу ваш трек номер стане активним. Усі замовлення, які були прийняті та оплачені (а це близько 1000) у старому інтернет магазині теж вже відправлені", – написав керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський у телеграм-каналі в п’ятницю ввечері.

Смілянський також зазначив, що ще десь 1500+ замовлень, де були спроби багаторазових замовлень марок – до кінця неділі буде скасовано, "кошти повернені, а ви отримаєте про це повідомлення. Перше замовлення Вам буде відправлено, про що також отримаєте повідомлення".

"Всі, хто не отримав підтвердження про оплату та відправку, і загалом усі охочі – завтра о 10:00, тут, на моєму фейсбуці, та фейсбук на сторінці Укрпошта, як і обіцяли, оголосимо інтернет – майданчик (не Укрпошта), на якому буде продано останні 5000 замовлень або 30 000 марок першого випуску "Корабель НА", – написав голова "Укрпошти".

Він також зазначив, що діятиме обмеження – 1 блок на 1 замовлення.

Смілянський наголосив, що "Укрпошта" вже готує запуск нової марки "Корабель ВСЕ" з купоном та зображенням першої "Корабель НА".

"Плануємо ретельно, готуємо різні канали продажу, доставимо в максимально можливу кількість наших відділень, щоб було комфортно та зручно всім купити. Про дату запуску оголосимо наступного тижня, бо нам там спільно з ЗСУ та ВМС України потрібно уважно подивитися хто де поки що плаває і вже тоді призначити дату запуску", – йдеться в повідомленні.

Нові марки про російський військовий корабель планується ввести в обіг загальним тиражем у 5 млн екземплярів. Автором нового випуску, як і попереднього, виступить Борис Грох.

Джерело: https://t.me/igorsmelyansky/787