FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

"Укравтодор" на сьогодні оцінює збитки від пошкодження дорожньої інфраструктури у понад 900 млрд грн

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") на сьогодні оцінює збитки від пошкодження дорожньої інфраструктури (дороги та мости) під час війни з Росією у понад 900 млрд грн.

"На сьогодні зруйновано 24 тис. км доріг, із них 9 тис. км доріг – дороги державного значення. Крім того, зруйновано понад 300 штучних споруд, з яких 125 – на дорогах держзначення… Наша цифра щодо збитків – понад 900 млрд грн", – заявив перший заступник голови "Укравтодору" Андрій Івко на брифінгу в Українському медіацентрі у п’ятницю.

За його словами, для відновлення дорожньої інфраструктури за наявності фінансового ресурсу необхідно три-чотири роки.

Івко зазначив, що на сьогодні основне завдання – це зробити проїзди там, де зруйновано мости. На цей час шляховики вже встановили 30 тимчасових штучних споруд, якими можна рухатися, а також розчистили майже 750 км доріг.

"Нині ми відновлюємо ті області, які звільнені ЗСУ. Так, у Київській області вже розчищено 220 км доріг комунального значення (у м. Ірпені, Бучі, Гостомелі) та 260 км доріг державного значення. Крім того, вже зроблено тимчасовий проїзд 17 (із 37 зруйнованих) штучними спорудами і наразі виконуються роботи ще на двох", – сказав він.

Перший заступник голови "Укравтодору" також зазначив, що нині вже відновлено рух дорогою Київ-Чернігів і на дорогах міжнародного значення – Київ-Чоп та Київ-Ковель-Ягодин.

Як повідомлялося, на початку квітня "Укравтодор" оцінював збитки від пошкодження дорожньої інфраструктури у 874 млрд грн.