FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

28
Липень
2021

Українці зараз можуть подорожувати до 124 країн – МЗС

Серед популярних туристичних напрямків вже відкриті Албанія, Болгарія, Греція, Грузія, Домініканська республіка, Єгипет, Кіпр, Куба, Мальдіви, Об’єднані Арабські Емірати, Сейшельські острови, Таїланд, Туніс, Туреччина, Хорватія і Чорногорія.

Наразі 124 країни світу відкрили свої кордони для подорожей українських громадян у період пандемії коронавірусу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив під час онлайн-брифінгу.

“Станом на сьогодні для громадян України відкриті кордони 124 країн світу. Це літо набагато вільніше в плані подорожей, ніж минуле “, – заявив Кулеба.

Зокрема, міністр повідомив, що серед популярних туристичних напрямків вже відкриті Албанія, Болгарія, Греція, Грузія, Домініканська республіка, Єгипет, Кіпр, Куба, Мальдіви, Об’єднані Арабські Емірати, Сейшельські острови, Таїланд, Туніс, Туреччина, Хорватія і Чорногорія.

Він додав, що на європейському континенті для українців в цілому відкриті 26 країн, серед яких є країни-члени Євросоюзу і Великобританія. “Ми будемо і надалі працювати над відкриттям країн для українців. Це абсолютно залишиться нашим пріоритетом “, – сказав Кулеба.

При цьому глава МЗС заохочує українців подорожувати Україною.

«Пандемія триває, тому традиційно закликаємо громадян дотримуватися заходів безпеки під час подорожей, насамперед вакцинуватися і дотримуватися всіх правил в’їзду», – сказав Кулеба.